Priemyselné sekcionálne brány

Design priemyselných sekcionálnych brán

FAREBNÉ PREVEDENIE

V prípade, že chcete prispôsobiť farbu brány farbe fasády, alebo Vašej predstave, v ponuke je široký výber z takmer 3000 farieb podľa vzorkovníka RAL. Kvalitné akrylové farby zaručujú dlhodobú farebnú stálosť. Všetky odtiene je možné aplikovať na celý sortiment priemyselných brán vrátane hliníkových brán.

INTEGROVANÉ VSTUPNÉ DVERE

Integrované vstupné dvere pri priemyselných bránach šetria významným spôsobom náklady na energie, lebo umožňujú vstup do budovy bez nutnosti otvárať celú bránu. Samozrejmosťou je ich farebná totožnosť s bránou.

INTEGROVANÉ VSTUPNÉ DVERE S NÍZKYM PRAHOM

Nízky prah na vstupných dverách umožňuje bezbariérový prístup do objektu, kde výška hliníkového profilu je len 15 mm. Rám vstupných dverí môže byť eloxovaný, lakovaný podľa vzorkovníka RAL alebo kašírovaný ľubovolnou fóliou.

VEDĽAJŠIE DVERE

Vedľajšie dvere majú identický vzhľad s bránou a predstavujú elegantnú variantu umožňujúcu oddeliť pohyb osôb a vozidiel v priemyselných objektoch. Samozrejmosťou je možnosť použiť rôzne typy presklenia a ďalších doplnkov. Vedľajšie dvere sa vyrábajú presne na mieru.

DOPLNKY A PRÍSLUŠENSTVO

Pre špecifické potreby chodu každého objektu je v ponuke široký výber doplnknov a príslušenstva. K nadštandardnému vybaveniu priemyselných brán patrí mimo iného rozsiahla ponuka presklenia, odvetrania a uzamykania, ktorá splní i najnáročnejšie požiadavky zákazníka.

V našej ponuke nájdete aj sekcionálne garážové a priemyselné brány KRISPOL, ktoré sa tiež vyznačujú vysokou kvalitou , širokou škálou farebného prevedenia, výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, v   modernom i klasickom designe a to všetko za rozumnú cenu.