Kód: SOMMER twist 200E – 1

SOMMER twist 200E – kompletný set pre 1-krídlovú bránu

Výkonný pohon pre krídlovú (otočnú) bránu do šírky krídla 2,5 m a hmotnosti krídla 200 kg a možno ho použiť pre pravé a ľavé krídlo brány, Pri narazení na prekážku pohon reverzuje a zabráni tak pricviknutiu osôb alebo auta.

Cena za ks:
360,00 €
Cena s DPH za ks:
432,00 €

Popis výrobku

Pohon SOMMER twist 200E – set pre 1-krídlovú bránu – je určený pre krídlovú (otočnú) bránu do šírky krídla 2,5m a hmotnosti 200 kg. Pohony Twist 200 E možno použiť pre pravé a ľavé krídla brán.

Riadiaca jednotka motora je ľahko programovateľná, prachotesná s ochranou proti striekajúcej vode s možnosťou pripojenia pre TorMinal.

Pohony pre krídlové brány Twist 200 E sa  vyznačujú veľmi tichým a kĺzavým chodom, nie sú tu potrebné žiadne koncové zarážky a sú vhodné aj pre brány, ktoré sa otvárajú smerom do vonku. K pohonom je možné bez problémov pripojiť bezpečnostné zariadenie, ako je napríklad výstražné svetlo, optická závora alebo elektrický zámok. Pohony Twist 200 E majú rozmanité množstvo nastavení, ako je napríklad : funkcia čiastočného otvárania krídla pre chodcov,  automatické zatváranie brány, nastaviteľná doba výstrahy,  nastaviteľné chovanie pri narazení na prekážku (kompletný alebo čiastočný spätných chod krídlovej brány).

Pohony pre krídlové (otočné) brány SOMMER (vyrábané v Nemecku) sa vyznačujú vysokou bezpečnosťou a veľmi nízkou poruchovosťou. Pri narazení na prekážku pohon  reverzuje – vráti sa späť a tým zabráni pricviknutiu osôb alebo auta. Zabráni tak možným úrazom a výborne sa preto hodí v rodinných domoch s deťmi. Pohony SOMMER sú vybavené samosvorným motorom s ochranou pred vlámaním a už nie je potrebné montovať ďalší prídavný zámok.

Jedinečný systém núdzového odblokovania SOMMER umožňuje krídlovú bránu  v akejkoľvek polohe ručne otvoriť - odblokovať a zablokovať. Len pri krídlových bránach SOMMER sú  brány zabezpečené aj v prípade výpadku elektrickej energie.

Rozsah dodávky:

Pohon SOMMER twist 200E – set pre 1-krídlovú bránu obsahuje:
- motorový pohon twist 200E 
- riadiaca jednotka v kryte
- rádio prijímač diaľkového ovládania FM 868,8 Mz s plávajúcim kódom
- 4-kanálový diaľkový ovládač
- kovanie pre stĺpik a krídlo brány

Technické údaje:

Hmotnosť krídla: Max. 300kg **
Šírka krídla brány: Max. 2,5 m ***
Pohyb zdvih: 390 mm (Twist 200 E) 
550mm (Twist 200 EL)
Napájanie: AC 220 ... 240 V
Napätie motora: DC 24 V
Menovitá frekvencia: 50/60 Hz
Teplotný rozsah: -30 ° C až +70 ° C.
IP: Pohon: IP 44 
Ovládanie: IP 65

** V Max. 1,5 m šírka na liste. 
*** na max. 200 kg na krídlo.