SM 40 T

Pohony SM 40 T sú veľmi výkonné pohony, odolné proti UV žiareniu a starnutiu. Sú vhodné pre posuvné brány do dĺžky posuvu 12 m a hmotnosti brány 600 kg. Majú veľmi spoľahlivý a robustný pohon ( IP 43 ) s motorom s vysoko výkonnou prevodovkou.

Ozubený oceľový poplastovaný hrebeň  zabezpečuje tichý chod brány. Štandardná veľkosť je 4 m, s možnosťou rozšírenia na max. 6 m.

Pohony pre posuvné brány SM 40 T sa  vyznačujú rovnomerným, kĺzavým chodom brány, majú regulovaný softlauf ( spomalenie chodu brány pri rozjazde a dojazde ) a vysoko kvalitný ozubený hrebeň.  K pohonom je možné pripojiť bezpečnostné zariadenie, ako je napríklad pre núdzové vypnutie, výstražné svetlo, optickú závoru a bezpečnostnú kontaktnú lištu. Pohony SM 40 T riadené mikroprocesorom  majú rozmanité možnosti nastavenia, ako sú: funkcia čiastočného otvárania krídla pre chodcov,  automatické zatváranie brány, nastaviteľná doba výstrahy,  nastaviteľné chovanie pri narazení na prekážku (kompletný alebo čiastočný spätných chod posuvnej brány).