DS 1200

Pohony DS 1200 sú silné pohony, odolné proti UV žiareniu a starnutiu. Sú vhodné pre ťažké posuvné brány ( najmä v priemyselnom sektore ) do dĺžky posuvu 20 m a hmotnosti brány 1200 kg. Sú vybavené veľmi spoľahlivým a robustným pohonom ( IP 44 ) s motorom s vysoko výkonnou prevodovkou..

Ozubený oceľový poplastovaný hrebeň  zabezpečuje tichý chod brány. Štandardná veľkosť je 4 m, s možnosťou rozšírenia na max. 6 m.

Pohony pre posuvné brány DS 1200 sa  vyznačujú rovnomerným, kĺzavým chodom brány, majú regulovaný softlauf ( spomalenie chodu brány pri rozjazde a dojazde ) a vysoko kvalitný ozubený hrebeň.  K pohonom je možné pripojiť bezpečnostné zariadenie, ako je napríklad pre núdzové vypnutie, výstražné svetlo, optickú závoru a bezpečnostnú kontaktnú lištu. Pohony DS 1200 riadené mikroprocesorom  majú rozmanité možnosti nastavenia, ako sú: funkcia čiastočného otvárania krídla pre chodcov,  automatické zatváranie brány, nastaviteľná doba výstrahy,  nastaviteľné chovanie pri narazení na prekážku (kompletný alebo čiastočný spätných chod posuvnej brány).