Kód: SOMMER SP 900 - 2100

SOMMER SP 900, stĺpik 2100mm, prírodný hliník (bez ozubeného hrebeňa)

Pohony SP 900 sú robustné a takmer neviditeľné pohony integrované do posuvných dverí ostenia. Tieto silné a moderné pohony sú vyrábané v hliníkovom prevedení alebo v prevedení RAL 9006 biely hliník, prípadne kovovo šedom prevedení DB 703. Sú odolné proti UV žiareniu a starnutiu. Pohony SP 900 sú vhodné aj  pri ťažkých bránach s dráhou posuvu do dĺžky 8 m a hmotnosti brány 400 kg. 

Cena za ks:
775,00 €
Cena s DPH za ks:
930,00 €

Popis výrobku

Rýchlosť (až do 285 mm / s.) a ďalšie parametre je možné automaticky prispôsobiť k veľkosti a hmotnosti bránového krídla. Integrovaný elektrický zámok zaisťuje vysokú bezpečnosť. Ovládanie s mnohými možnosťami pripojenia, dávajú možnosť využitia pohonov aj pre vysoké nároky priemyselných brán. Vďaka pevnej konštrukcii sú ideálne pre vysoké krídla brán.

K pohonom je možné bez problémov pripojiť bezpečnostné zariadenie, ako je napríklad výstražné svetlo, svetelná závora, bezpečnostná kontaktná lišta a  v prípade potreby aj akumulátor. Pohony SP 900 riadené mikroprocesorom  majú rozmanité možnosti nastavenia, ako sú: funkcia čiastočného otvárania krídla pre chodcov,  automatické zatváranie brány, nastaviteľná doba výstrahy,  nastaviteľné chovanie pri narazení na prekážku (kompletný alebo čiastočný spätných chod posuvnej brány).