Kód: SOMMER twist XL - 2

SOMMER twist XL – kompletný set pre 2-krídlovú bránu

Twist XL sú designovo moderné pohony v antracitovom prevedení, odolné voči UV žiareniu a starnutiu. Sú vhodné pre jedno alebo dvojkrídlové otočné brány do šírky krídla 5 m a hmotnosti krídla do 500 kg. Pohony Twist XL možno použiť pre pravé a ľavé krídla brán. Max. zaťaženie pohonu je 30.000 N a zdvih 450 mm.

Cena za ks:
980,00 €
Cena s DPH za ks:
1176,00 €

Popis výrobku

Riadiaca jednotka je prachotesná s ochranou proti striekajúcej vode so zásuvným prijímačom ( FM 868,8 MHz ) a 4-kanálovým diaľkovým ovládačom.

Pohony pre krídlové brány Twist XL sa  vyznačujú veľmi tichým a kĺzavým chodom a vďaka pružne uloženému výsuvnému ramenu. Elektronické koncové spínače sú s infračervenými senzormi a nie sú tu potrebné žiadne koncové zarážky. Pohony sú vhodné aj pre brány, ktoré sa otvárajú smerom do vonku. K pohonom je možné bez problémov pripojiť bezpečnostné zariadenie, ako napríklad výstražné svetlo, optická závora alebo elektrický zámok. Pohony Twist XL majú rozmanité možnosti nastavenia riadené mikroprocesorom, ako je napríklad : funkcia čiastočného otvárania krídla pre chodcov,  automatické zatváranie brány, nastaviteľná doba výstrahy,  nastaviteľné chovanie pri narazení na prekážku (kompletný alebo čiastočný spätných chod krídlovej brány).

Rozsah dodávky:

Pohon SOMMER twist XL – set pre 2-krídlovú bránu obsahuje:
- motorový pohon twist XL
- riadiaca jednotka v kryte
- rádio prijímač diaľkového ovládania FM 868,8 Mz s plávajúcim kódom
- 4-kanálový diaľkový ovládač
- kovanie pre stĺpik a krídlo brány

Technické údaje:

Hmotnosť krídla: Max. 500kg **
Šírka krídla brány: Max. 5,0 m ***
Pohyb zdvih: 450mm 
Napájanie: AC 220 ... 240 V
Napätie motora: DC 24 V
Menovitá frekvencia: 50/60 Hz
Teplotný rozsah: -30 ° C až +70 ° C.
IP: Pohon: IP 44 
Ovládanie: IP 65 / IP 67

** V Max. 1,5 m šírka na liste. 
*** na max. 200 kg na krídlo.